logo

Vítejte v elektronické sekci

Advokátní kanceláře JUDr. Tomáše Philippi

Naše advokátní kancelář poskytuje veškeré právní služby a poradenství, a to zejména se zaměřením na právo občanské, obchodní, autorské, rodinné a právo nemovitostí.

Při poskytování právních služeb nerozlišujeme mezi "velkými" či "malými" klienty.

V rámci dosažení nejvyšší míry operativnosti i flexibility také spolupracujeme jak s dalšími významnými advokátními kancelářemi, tak i s řadou notářských a exekučních kanceláří, účetními i daňovými poradci, auditory, znalci a rozhodčími centry.

V každém jednotlivém případě vždy volíme individuální přístup dle potřeb našich klientů a v rámci nejvhodnější ochrany a zabezpečení jejich zájmů.

Na základě širokého portfolia služeb jsme tak schopni zabezpečit komplexní přístup k řešení Vašeho právního problému či situace, neboť cílem naší práce je především spokojenost našich klientů.

Za účelem rozširování povědomí veřejnosti o problematice nákupu nemovitostí a o úskalích při pořizování bydlení jaknabydleni také provozujeme volně přístupné poradenské www stránky Jak na Bydlení. Tyto stránky jsou určeny všem, kteří mají zájem si pořídit či změnit své bydlení a nepodstupovat při tom zbytečná rizika.

Pokud tedy potřebujete právní služby, nebojte se na nás obrátit.

Ze zkušeností získaných naší právní praxí můžeme pouze potvrdit, že je vždy lépe se předem alespoň jednou poradit s odborníkem, než později (a často marně) řešit problémy, které by při dřívějším odborném právním posouzení vůbec nenastaly.


Philippi © 2006